Egzamin testowy z pediatrii dla VI roku
(20.5.2020)

Egzamin testowy z pediatrii dla studentów VI roku, odbędzie się 26 maja 2020r. (wtorek) w godz. 09:30 – 11:00 online (patrz regulamin). W dniu 21.05.2020r. o godz. 9.00 odbędzie się egzamin próbny dla studentów WL.

SONA - najczęściej zadawane pytania
(8.7.2020)

17 czerwca uruchomiliśmy Studencką Ocenę Nauczyciela Akademickiego realizowaną tym razem w wersji elektronicznej. By ułatwić korzystanie z tego narzędzia przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Prof. Marta Misiuk-Hojło Ambasadorem Kongresów Polskich 2020
(6.7.2020)

Kierownik Katedry i Kliniki Okulistyki prof. Marta Misiuk-Hojło otrzymała wyróżnienie w uznaniu wieloletnich zasług na polu promocji Polski oraz środowiska naukowego Wrocławia na arenie wydarzeń międzynarodowych.

PWN Nauka - pierwsze wydanie e-czasopisma
(3.7.2020)

PWN  wydało pierwszy numer nowego e-czasopisma skierowanego do naukowców, dydaktyków i doktorantów. Pierwsze wydanie dotyczy prawa autorskiego.  Redakcja zachęca również do współpracy.

Procedura dotycząca kierowania studentów na praktyki
(3.7.2020)

W związku z trwającymi praktykami zawodowymi studentów naszej Uczelni, Zespół ds. zarządzania kryzysowego opracował specjalną procedurę dotyczącą zasad kierowania studentów na praktyki.

Stypendia dla studentów kier. lekarskiego - Powiat Kłobucki
(30.6.2020)

Stypendium dla studentów kończących V rok kierunku lekarskiego, którzy gotowi są podjąć po studiach pracę na terenie Powiatu Kłobuckiego. Stypednium to max. 2200 zł brutto miesięcznie przez 12 miesięcy.

Konferencja zwieńczającą projekt Polski MOOC
(23.6.2020)

24-25.06 2020 r. w godz 12:00 -14:00 odbędzie się konferencja podsumowująca 2,5-letni projekt polskiej platformy edukacyjnej NAVOICA POLSKI MOOC. Konferencja odbędzie się w formule online z udziałem zaproszonych gości i ekspertów.

SONA w wersji elektronicznej
(22.6.2020)

Studencka Ocena Nauczyciela Akademickiego (SONA) w tym semestrze przeprowadzona będzie w formie elektronicznej. Czas na jej wypełnienie mija z końcem września 2020 roku.

#akcjarehabilitacja
(19.6.2020)

Pracownicy Katedry i Zakładu Rehabilitacji WL zapraszają na cykl programów realizowanych wspólnie z TVP Wrocław. Zaprezentowane będą zestawy ćwiczeń, podzielonych tematycznie i możliwych do bezpiecznego realizowania w domu.

Studenckie Centrum Pomocy
(19.6.2020)

Samorząd Studentów UMW uruchomił specjalny adres e-mail, pod który przyjmowane są zgłoszenia dotyczące wszelkich nieprawidłowości, z którymi mają do czynienia studenci naszej uczelni.