O ewaluacji jakości badań naukowych
(10.12.2019)

Polecamy uwadze artykuł prof. Adama Szelaga, który podzielił się ze społecznością naszej uczelni rozważaniami w kontekście zmian w zasadach ewaluacji wprowadzonych wraz z tak zwaną Ustawą 2.0.

Konsultacje psychologiczne dla studentów - nowe terminy
(10.12.2019)

W styczniu i lutym kontynuowane będą porady psychologiczne dla studentów i doktorantów naszej Uczelni. Spotkania organizowane są w Katedrze Psychiatrii przy ul. Pasteura. Obowiązują zapisy.

Wybory uzupełniające do Senatu rozstrzygnięte
(6.12.2019)

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w wyborach uzupełniających do Senatu UMW w grupie profesorów lub profesorów Uczelni na WL wybrany został prof. Szymon Dragan, zaś na WF prof. Adam Matkowski.

Mendeley w Bibliotece UMW
(5.12.2019)

Biblioteka UMW serdecznie zaprasza na kolejną serię szkoleń z obsługi programu Mendeley. W tym roku akademickim zapraszamy na szkolenia zarówno dla początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych.

Wykład dr Joanny Jacków z Columbia University Medical Center
(4.12.2019)

Novel therapeutic approaches for Dystrophic Epidermolysis Bullosa: CRISPR/Cas9 based genome editing in iPSCs &Targeting the JAK/STAT3 pathway with ruxolitinib - to tytuł otwartego dla studentów i pracowników wykładu dr Joanny Jacków.

Nasze diamenty z grantami
(4.12.2019)

Klaudia Bardowska i Dawid Przystupski odebrali w Warszawie "Diamentowe granty". Laureaci konkursu Mninisterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na realizację zgłoszonych projektów otrzymali po 220 tys. zł.

Spotkanie z edukatorem ds. AIDS
(2.12.2019)

SKN "Promotorzy Zdrowia" zaprasza na spotkanie z edukatorem ds. AIDS z okazji Światowego Dnia AIDS. Spotkanie dla wszystkich chętnych studentów odbędzie się 3.12.2109 od godz. 11:00-13:00 w sali nr 3 ul. Bartla 5 (WNoZ).

Studenci wybrali swoich reprezentantów
(19.11.2019)

Studenci wybrali swoich przedstawicieli. Warta podkreślenia była wyjątkowo wysoka frekwencja przy urnach wyborczych. Głosy zliczono i Studencka Komisja Wyborcza mogła ogłosić wyniki wyborów.

25.11.2019 Sekcja toku studiów w dziekanacie nieczynna
(18.11.2019)

Uprzejmie informujemy, że w dniu 25.11.2019 (poniedziałek), w związku ze szkoleniem pracowników, Sekcja Toku Studiów Dziekanatu Wydziału Lekarskiego, będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Prof. Maria M. Sąsiadek nagrodzona przez Ministra Zdrowia
(18.11.2019)

Prof. Maria M. Sąsiadek - kierownik Katedry i Zakładu Genetyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu została doceniona za całokształt działalności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej prestiżową Nagrodą Ministra Zdrowia.