Wróć do strony głównej
Aktualności | 14.01.2013

Krwawy Karnawał 2013

24 stycznia br. Sekcja Studencka Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Młoda Farmacja – Wrocław zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Krwawym Karnawale – zbiórce krwi na rzecz dzieci z Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.
Zbiórka odbędzie się w nowym budynku Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211 w godzinach 12:00-16:00.

Akcja organizowania jest we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu i Samorządem Studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Biuro Prasowe UMW
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 14.01.2013 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 17.01.2013